Strefa Jednostek Samorządu Terytorialnego

O nas

Od początku działalności kierujemy swoja ofertę do Jednostek Samorządu Terytorialnego. Dzięki starannemu doborowi pracowników do poszczególnych zespołów jesteśmy w stanie zaoferować samorządom najwyższą jakość sporządzanych dokumentów. Specjalizujemy się w przygotowaniu studiów wykonalności, oraz dokumentów związanych z ochroną środowiska i wdrażaniem rozwiązań proekologicznych w Gminach.

 

ZESPÓŁ

Kluczowymi osobami są:

  • Ekspert ds. obsługi inwestora, który osobiście nadzoruje każdy realizowany projekt, zapewniając najwyższą jakość współpracy. Socjolog, od 2002 roku prowadziła własną firmę, by w styczniu 2006 wnieść swoje doświadczenie do CDG Sp. z o.o., gdzie początkowo zajmowała stanowisko Specjalisty ds. Funduszy Unijnych – odpowiadała za doradztwo przy wyborze źródła finansowania inwestycji oraz negocjacje handlowe z klientami. Od 2009 sprawuje funkcje Kierownika Działu Projektów Inwestycyjnych CDG, a od sierpnia 2010 w związku z przekształceniami, spółki CDG PRO. Posiada liczne certyfikaty potwierdzające kompetencje, w tym IPMA D (nr 175/2011). Doradca (udokumentowane ponad 5000 godzin doradczych dla firm sektora MMŚP) i trener (udokumentowane ponad 1000 godzin trenerskich dla firm sektora MMŚP) z doświadczeniem w projektach ogólnopolskich w zakresie pozyskiwania środków na rozwój firmy, analizy biznesowej przedsiębiorstwa oraz negocjacji i technik sprzedaży.
  • Specjalista ds. finansowych, który odpowiada za montaż finansowy w opracowywanych projektach inwestycyjnych. Ekonomista. Obecnie jest kluczowym ekspertem firmy OVE ARUP & Partners zaakceptowanym przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego w zakresie oceny i wsparcia projektów indykatywnych w Polsce, planowanych na lata 2007-13. Kluczowa specjalizacja, to analizy rozwojowe dla lotnisk. Posiada doświadczenie jako trener, doradca i mentor w projektach realizowanych z udziałem funduszy UE, oraz liczne kompetencje potwierdzone certyfikatami, w tym IPMA D (nr 681/2010).
  • Specjalista ds. pozyskiwania środków z funduszy pomocowych. Ekonomista z kilkuletnim doświadczeniem, liczne kursy i szkolenia oraz posiadany certyfikat IPMA D (nr 325/2011) owocują bardzo dużym odsetkiem wniosków, które uzyskują dofinansowanie.
  • Ekspert ds. energetyki - dr inż. nauk technicznych w dyscyplinie energetyka, dysertację obronił na Wydziale Energetyki i Paliw Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, ekspert z zakresu energetyki odnawialnej w szczególności z zakresu energii słońca i wiatru. Posiada 8-letnie doświadczenie zawodowe, w tym w szczególności w zakresie energetyki odnawialnej i konwencjonalnej, efektywności energetycznej w budynkach. Bierze czynny i aktywny udział w projektach badawczych z zakresu energetyki i odnawialnych źródeł energii. Jest autorem licznych publikacji i artykułów. Posiada certyfikaty potwierdzające kompetencje, w tym w zakresie zarządzania projektami IPMA D (nr 51/2009)

Mamy nadzieję, że poziom wiedzy, doświadczenia i jakość usług zachęci Państwa do współpracy z nami.

Zapraszamy!

Projekt: Aku Studio. Realizacja: Zdzislowicz.pl

Korzystając ze strony akceptujesz postanowienia zawarte w dziale Polityka prywatności.