Sport

Kontakt

 

e.mail: szwalnia@cunazone.com

strona marki: https://www.cunazone.com/

---

 

Dołącz do naszego Zespołu!

Jeżeli potrafisz szyć, kroić, sublimować albo projektować i chcesz stać się częścią zespołu polskiej marki sportowej CUNA, nie zwlekaj!  Wyślij CV i list motywacyjny na adres praca@cdgpro.pl

W treści wiadomości dopisz następującą klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji przez CDG PRO Sp. z o.o. z siedzibą w Świlczy, Świlcza 145 B, 36-072 Świlcza, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem: 0000346408, zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018.1000) oraz Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) – RODO”

Informujemy się, że przesłane dokumenty rekrutacyjne mogą być przechowywane przez okres 12 miesięcy od daty ich otrzymania przez Administratora Danych Osobowych. Po tym czasie zostaną zniszczone.

Projekt: Aku Studio. Realizacja: Zdzislowicz.pl

Korzystając ze strony akceptujesz postanowienia zawarte w dziale Polityka prywatności.