Rozwiązania informacyjno-edukacyjne

O nas

W ciągu ponad dziesięcioletniej działalności na rynku szkoleniowym, z sukcesem zrealizowaliśmy kilkadziesiąt samodzielnych projektów szkoleniowych, a w kilkunastu ogólnopolskich - byliśmy bezpośrednim wykonawcą usług szkoleniowych i doradczych. Przeszkoliliśmy ponad 10 000 osób w ponad 70 różnych obszarach tematycznych.

Pozwoliło nam to wypracować własne, rozpoznawalne metody dydaktyczne.

W 2011 roku, w celu rozszerzenia działalności szkoleniowo-edukacyjnej o szkolenia w formie e-learningowej, stworzyliśmy Serwis e-learningowy eduRoom, na potrzeby którego dostosowaliśmy wypracowane dotąd metody. 

Dziś specjalizujemy się w doradztwie oraz dostarczaniu zaawansowanych, innowacyjnych rozwiązań edukacyjnych wykorzystujących nowe technologie i sprawdzone metody dydaktyczne.

Na indywidualne zlecenie Klienta, w oparciu o dokładne rozpoznanie jego potrzeb i potrzeb grupy docelowej, po określeniu wymagań oraz dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu wiedzy naukowej z zakresu uczenia się i nauczania, dostarczamy wszystkim naszym Klientom doskonale przygotowane i efektywne produkty edukacyjne.

Za szeregiem realizacji, które są dumą i wizytówką Grupy CDG stoją nasi pracownicy i współpracownicy. Nasz zespół budujemy bardzo starannie. Wybieramy kandydatów odpowiadających profilowi firmy, czyli kreatywnych, zdolnych do działania i nieustannego podnoszenia swoich kwalifikacji fachowców.

Nad realizacją szkoleniowych projektów dedykowanych pracuje Zespół Projektowy składający się z trenerów, metodyków, dydaktyków medialnych, grafików i informatyków, których wiedza, kompetencje oraz doświadczenie są gwarancją skuteczności realizacji wyznaczonych celów biznesowych i edukacyjnych oraz najwyższej jakości produktów szkoleniowych.

Mamy nadzieję, że poziom wiedzy, doświadczenia i jakość usług zachęci Państwa do współpracy z nami.

Zapraszamy!

Projekt: Aku Studio. Realizacja: Zdzislowicz.pl

Korzystając ze strony akceptujesz postanowienia zawarte w dziale Polityka prywatności.