Rozwiązania informacyjno-edukacyjne

Aktualności

Oferta Pracy

10.12.2014 r.

Dział eduRoom ogłasza konkurs kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. informatycznych i technicznych

Stanowisko: Specjalista ds. informatycznych i technicznych / Programista / Webdeweloper

Miejsce pracy: Rzeszów (Świlcza) / Łódź / Kraków

Opis stanowiska:

  • stanowisko w jednostce organizacyjnej CDG: „Dział szkoleń e-learningowych”
  • udział w rozwoju Serwisu e-learningowego eduRoom oraz platform zdalnego nauczania
  • bieżące wsparcie użytkowników Serwisu w zakresie funkcjonowania platform,
  • diagnozowanie oraz rozwiązywanie złożonych problemów informatycznych,
  • zapewnienie niezawodnego działania sieci komputerowej (LAN, WAN, INTERNET) oraz serwerów w ramach infrastruktury informatycznej Serwisu eduRoom,
  • realizowanie zadań administratora sieci, środowisk programowych i baz danych.

Wymagania:

Wymagania podstawowe:

  • wykształcenie techniczne o kierunku informatyka lub zbliżonym,
  • prawo jazdy kat. B.

Umiejętności programistyczne:

  • webdeveloper,
  • programista PHP OOP, HTML5, Symfony, MySQL, PostgreSQL, CSS, Javascript, jQuery, smarty, podstawy Bash i Python.

Znajomość:

  • Linux, Windows, Serwer 2003, Xen Serwer;
  • systemów bazodanowych (MySQL, PostgreSQL);
  • systemów wersjonowania (SVN, CVS);
  • sieci LAN/WAN;
  • wirtualnych sieci prywatnych (VPN);
  • j. angielskiego na poziomie zrozumienia dokumentacji technicznej;
  • podstawowa znajomość programów graficznych.

Mile widziane:

  • znajomość platform e-learningowych,
  • znajomość SCORM i sposobu funkcjonowania kontentu w środowisku systemów e-learning.

Cechy i umiejętności dodatkowe:

  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • duża kreatywność,
  • zaangażowanie w pracę,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • wysokie zdolności komunikacyjne.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • dopuszczamy możliwość nawiązania współpracy w określonym zakresie np. tylko rozwój Serwisu lub tylko obsługa/administracja bieżąca, lub tylko programowanie, etc.

Prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, list motywacyjny) na adres: praca@cdgpolska.pl do 31.01.2015r. W treści dokumentów należy umieścić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.

Projekt: Aku Studio. Realizacja: Zdzislowicz.pl

Korzystając ze strony akceptujesz postanowienia zawarte w dziale Polityka prywatności.